O Nas

Witamy na blogu Villa Carpatia.

Ośrodek Villa Carpatia znajduje się w Żołyni, która usytuowana jest w środkowej części województwa podkarpackiego. Miejscowość Żołynia leży w połowie trasy Łańcut-Leżajsk. Do Rzeszowa, miasta wojewódzkiego jest 35 km.
Okolice Villa Carpatia mogą poszczycić się pięknem krajobrazów, ciszą, spokojem, czystym powietrzem, obecnością lasów i zbiorników wodnych. Największy z nich to zalew Rajszula w odległości 200 m od ośrodka. A jesienią okoliczne lasy obfitują w grzyby.

Na terenie Villa Carpatia znajdziecie Państwo przytulne miejsca, gdzie można posiedzieć w zaciszu. Nasza kuchnia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt. W komfortowych pokojach znajduje się nowe i niezbędne wyposażenie. Wszystkie pokoje mają własny węzeł sanitarny.

W Villa Carpatia pracuje wykwalifikowana kadra, która sprawuje opiekę nad kuracjuszami: kucharze, lekarz, dietetyk, pielęgniarka, fizjoterapeuta, masażysta. Nasz zespół dba o to, by skorzystali Państwo z jak największej ilości zajęć. Dla poprawienia zdrowia, kondycji i samopoczucia odbywają się spacery, wyjazdy rowerowe oraz nordic walking – sprzęt wypożyczamy bezpłatnie. Istnieje możliwość wyjazdów na kryty basen. Dla osób lubiących zwiedzać organizujemy wyjazdy i wycieczki kilkugodzinne lub całodniowe do wybranych miejsc.

Zapraszamy Państwa na wakacje odchudzające oraz na wypoczynek połączony z regeneracją sił witalnych organizmu i poprawą zdrowia. Pobyt w naszym ośrodku może być też świetnym pomysłem na wczasy dla seniorów. Dieta warzywno-owocowa wskazana jest dla wszystkich, którzy chcą pokonać dolegliwości, choroby, zmęczenie, brak energii, uzyskać odmłodzenie organizmu oraz sprawność i zdrowie!

2 przemyślenia nt. „O Nas

Dodaj komentarz